Te shijshme dhe te freskët

Ingrediente

Restoranti ynë punon vetëm me përbërësit më të freskët për të siguruar cilësinë më të mirë dhe përvojën e ngrënies për mysafirët tanë. Ne paguajmë vëmendje e madhe ndaj detajeve për t'u siguruar që çdo pjatë e servirur jashtë kuzhinës sonë të jetë e standardeve të larta dhe, natyrisht, e shijshme që lëpihet me gishta.

Cfare ne ofrojme

Me te Miren ose Asgje

PJATAT TONA

Galeria

Shiko galerine e restorantit tone

Peizazhi dhe arredimi i restorantit tonë është sa modern ashtu edhe klasik. Ne ofrojmë një atmosferë luksoze dhe gjithashtu një ndjenjë të maskuar si shtëpia. Peizazhi i detit të qetë dhe shëtitores së qytetit do t'ju relaksojnë ndërsa prisni ushqimin tuaj.


Shiko të gjitha fotot tona të restoranteve dhe bareve


"Një mijë shije në një vend"

Rezervoni me telefon:

Thjesht na telefononi për të rezervuar një tavolinë

069 210 7421

Email:

Ose Na dërgoni një email për të bërë rezervimin.
Zakonisht shkruajmë brenda 4-5 orësh.

centrali.restaurantsr@gmail.com

Orari i Sherbimit


E Hene - E Diele

9:00 AM-12:00 AM

Vendndodhja


Shetitorja Naim Freasheri

Nr.2, Sarandë 9701 Albania